Успішно склавши тест, Ви отримаєте електронний сертифікат, який буде надіслано на зазначену електронну пошту. Сертифікати генеруються раз на тиждень.
Спробуйте свої сили та пройдіть тест
Додаткова інформація до відео-уроку
/.../
Олена Шмарова
Лектор:
Натуральний манікюр. СПА-манікюр
у домашніх умовах
1.
При виборі пилки для манікюру, враховується її абразивність, форма, а також матеріал, з якої вона виготовлена. Краще користуватися паперовими, картонними одноразовими пилками, але підійдуть і скляні, керамічні, з лазерним напиленням, на дерев’яній і картонній основі.
Кожна пилка має спеціальне напилення, яке визначає рівень її жорсткості – це і є абразивність.
Вимірюється вона в гритах – чим вище цифра, тим м’якше напилення.
На упаковці інструменту завжди вказана інформація про ступінь жорсткості, а також про те, який матеріал використаний для напилення.
Від 80 до 100 грит – використовують для нарощених нігтів.
Дана жорсткість інструменту дозволяє легко спиляти навіть самий товстий шар гелю, а також вкоротити довжину.
Від 120 до 180 грит – жорсткість такої пилки вважається середньої, використовують її для надання необхідної форми штучних нігтей.
Від 220 до 320 грит - для роботи з натуральними нігтями.
Від 340 до 900 грит - для шліфовки, зняття глянсу з нігтьової пластини.
Від 900 до 4000 грит - для полірування, надання дзеркального блиску нігтьової пластині.
Для домашнього користування краще вибирати пилки прямої та овальної форми, вони універсальні, за їх допомогою можна зробити любу форму нігтів.
Як вибрати пилку для нігтів
Догляд за пилками та бафами
Після використання пилку, яку неможливо стерилізувати (картонні, пластикові) промивають щіткою під струменем води, просушують, обприскують дезрозчином.
Одноразові – утилізують.
Металеві, лазерні дезінфікують та стерилізують.
Скляні, кришталеві, керамічні дезінфікують, промивають, висушують, поміщають у кварцовий стерилізатор.
Полірувальники не можна мочити, бо вони втрачають свої можливості.
Щоб обрати форму нігтів потрібно:
• оцінити довжину і ширину своїх пальців;
• оцінити довжину і ширину нігтьового ложа, форму натурального нігтя, довжину вільного краю;
• знайти явні недоліки, які хотілося б приховати;
• зіставити бажану форму на типсі з кутикулою.
2.
Як скорегувати форму руки за допомогою форми нігтів
Квадратна - красива і струнка, вона підходить для жінок з тонкими і довгими пальцями. Квадратні нігтьові пластини додадуть таким рукам пропорційність.
Овальна - підходить для всіх.
Мигдалеподібна допомагає подовжити палець і зробити його більш витонченим. Вона ідеально підходить для людей, довжина нігтів яких трохи вище середньої.
Трикутні (загострені) добре виглядають на довгих і тонких пальцях. Подібні нігті відрізняються значною довжиною (близько 10-12 мм вільного краю).
3.
Як перевірити якість надання форми нігтьової пластини
1. Довжина натуральних нігтів без покриття повинна бути однаковою по лінії відростання. Якщо передбачається покриття кольоровим лаком, то довжина вказівного, середнього і безіменного нігтя повинна бути однаковою. Мізинець та великий палець – своєї пропорційної довжини.
2. Бічні сторони нігтя паралельними.
3. Направлення нігтьової пластини є продовження пальця (якщо потрібно, можна трохи відхилитися для виправлення кривизни пальця). Для цього потрібно перевернути кисть руки на 180 градусів і виправити форму. З такого ракурсу дефекти більш помітні.
4.
Скраб для рук
Використовується перед нанесенням косметичних засобів (кремів, лосьйонів, сироваток та інше) для відшарування відмерлих клітин епідермісу, сприяє кращому проникненню активних компонентів всіх наступних косметичних препаратів в глибокі шари шкіри.
У домашніх умовах для приготування скрабу можна використовувати харчову соду, сіль, мелені вівсяні хлоп’я, кісточки абрикосу, залишки кави у зернах та інше. Тверді інгредієнти потрібно змішати зі сметаною, сливками, кефіром, кремом, травневим, картопляним відваром, заваркою та інше і скраб готовий!
Основною складовою процедури є рукавички, які просочені поживними компонентами, здатними зволожувати шкіру рук, кутикули і одночасно зміцнювати нігтьові пластини.
Перед застосуванням будь-якого косметичного засобу потрібно провести тест на алергію. Застосовувати його можна, тільки якщо ніяких реакцій організм не дає. Для цого засіб наносять на чутливі ділянки шкіри (де є пульсація) зап’ястя, згин ліктя, за вушною раковиною. Чекаємо 10-15 хвилин, і якщо ніякого почервоніння або зуду не має, то можна його використовувати.
5.
Масаж рук
Масаж в перекладі з арабської – «легке натискання». Це реальна альтернатива багатьом видам і способам медикаментозного лікування. Масаж – методика маніпуляцій шляхом погладжування, розтирання, легкого стискання, кругових рухів. Легкий масаж рук допоможе зберегти м`якість шкіри. Не варто забувати і про психологічний аспект.
Ця процедура є завершальним етапом процесу манікюру. Масаж дозволяє покращити кровообіг у шкірі рук, надати їм здорового кольору, а шкірі еластичність, призводить до значного поліпшення загального стану здоров’я, розслаблення нервової системи, поліпшення настрою, відновлення душевного спокою.
Після процедури масажу ваш манікюр буде виглядати ще краще, а руки стануть доглянутими і вродливими.
6.
Переваги СПА-манікюру манікюру
 Манікюр безпечний. У техніці використання не застосовуються гострі предмети. Немає ріжучих і небезпечних інструментів, як наприклад, в обрізному манікюрі.
 Вибілює та зміцнює нігтьову пластину.
 Живить шкіру рук.
 Всього процедура забере у вас близько 30 хвилин.
 Не вимагає особливих навичок. Все просто і зрозуміло.
7.
Корисні поради
 Для помітного результату процедуру необхідно проводити близько 2-х разів на місяць.
 Груба кутикула змусить вас вдатися до ріжучим предметів, але не варто зневірятися. Після декількох застосувань, кутикула стане м'якше.
 Використовуйте маски, креми, бальзами, обгортування, парафінотерапію.
 Взимку важливо надягати на вулиці рукавички з натуральних тканин.
 Не допускайте обвітрення або обмороження рук.
 Під час прибирання будинку або миття посуду, обов'язково одягайте гумові рукавички, або нанесіть на шкіру спеціальний захисний крем, з високим вмістом гліцерину, парафіну і силікону.
 Влітку перед виходом на вулицю користуйтеся сонцезахисним кремом.
 Своєчасно робіть манікюр, масаж рук.
8.